Jdi na obsah Jdi na menu
 


IV. krajský sněm

IV. Jihočeský sněm Klubu českého pohraničí

se uskutečnil 14.6.2014 v útulném, přívětivém pohraničním městečku Horní Stropnice.

S jeho průběhem a závěry Vás na těchto stránkách budeme postupně informovat. Město Horní Stropnice bylo velmi dobrým hostitelem, a tak sněm proběhl v kulturním prostředí s velmi dobrým materiálním zabezpečením, za což patří dík starostovi města Horní Stropnice panu Václavu Kučerovi.

Sportovní hala města byla k tomu svým všestranným vybavením ideálním místem jednání sněmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tihle zkušení, morálně pevní lidé vědí o životě své

delegát sněmu,17. 6. 2014 7:53

Vidí svět takový jaký ve skutečnosti byl a je i dnes. Nemají důvod přehodnocovat svoje působení při ostraze státních hranic v době zcela nedávné. Svůj úkol a poslání tenkrát splnili se ctí. Někteří z nich obětovali pro klidný život ve vnitrozemí své vlasti život. Myslí na naši vlast také nyní a dle svých možností ji stále chrání před pronikáním českému národu cizorodých a nepřátelských živlů. To je poctivé a odpovědné chování sebevědomých českých občanů.

Poděkování

rtm.Kubiš,14. 6. 2014 23:15


díky za možnost být na 4. Jihočeském sněmu KČP
rtm.Kubiš,14. 6. 2014 20:21

Zdravím a zároveň chci shrnout, že účast na 4.Jihočeském sněmu v Horní Stropnici byl zážitek a skvělé setkání společně smýšeljících lidí. Mnoho zajímavého zde zaznělo mnoho skvělých myšlenek a cílů do budoucna a vyzdvihnutí priorit, které si klademe za cíl plnit a načerpat inspiraci a sílu pro další naši práci. Být pokračovateli odkazů našich předků,které nemohou být nikdy zapomenuty!!!!!!!Považuji si za čest, že jsem se mohla zůčastnit